• Depresja

• 15.12.2021 12:37
        • O depresji słów kilka. Warto przejżeć wszystkie infografiki. Znajdziemy tam mnóstwo informacji na temat tej wyniszczającej choroby.
        • "IDĄ ŚWIĘTA, NIE O SMS-IE, LECZ O KARTCE PAMIĘTAJ - EDYCJA IV"

• 22.10.2021 09:20
        • Zapraszamy do kolejnej – czwartej – edycji ogólnopolskiej kampanii społecznej “IDĄ ŚWIĘTA, NIE O SMS-IE, LECZ O KARTCE PAMIĘTAJ”, której celem jest zwrócenie uwagi na ważność relacji międzyludzkich w świecie zdominowanym przez nowe technologie. W poprzednich edycjach kampanii wzięło udział kilka tysięcy szkół z Polski i zagranicy, których uczniowie wysłali ponad 2 miliony kartek do swoich bliskich oraz osób samotnych i potrzebujących.

• 21.12.2021 21:08
        • Bezpłatne webinary dla uczniów, rodziców oraz nauczycieli.
      • Szkoła Odpowiedzialna Cyfrowo

• Nasza szkoła dołączyła do grona szkół, które zaangażowały się w projekt Szkoła Odpowiedzialna Cyfrowo.

Projekt ten zakłada łączenie szkół, dla których zachowanie równowagi między światem cyfrowym i analogowym jest wartością oraz umożliwienie wymiany dobrych praktyk między szkołami i innymi instytucjami.

Informacje na temat projektu znajdują się na stronie fundacji "Dbam o swój zasięg" :